SANPROBI IBS menu

Kontakt

Kontakt z nami

Jeżeli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące suplementów naszej firmy bądź też chcielibyście skonsultować Waszych pacjentów prosimy o przekazanie pytań na adres naszej firmy:

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. K

ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin
tel. 91 8123804,
tel./fax 91 8123805
e-mail: sanprobi@sanprobi.pl

 

Beata Dąbrowska dyrektor ds. sprzedaży tel. 91 8123805 e-mail: beata@sanprobi.pl
Anna Rakiel asystentka dyrektora ds. sprzedaży tel. 600 905 070 e-mail: anna.rakiel@sanprobi.pl

PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

Karolina Wajnor region wielkopolski i kujawsko-pomorski tel. 600 900 593 e-mail: karolina.wajnor@sanprobi.pl
Anna Wróbel region lubelski i mazowiecki tel. 509 431 821 e-mail: annawrobel@sanprobi.pl
Anna Sawicka region pomorski i warmińsko-mazurski tel. 531 149 483 e-mail:anna.sawicka@sanprobi.pl
Marzena Kos region małopolski, świętokrzyski, podkarpacki tel. 503 052 000 e-mail: marzena@sanprobi.pl
Maria Pieniążek-Jakubczak Warszawa-miasto tel. 500 122 137 e-mail: maria@sanprobi.pl
Zbigniew Michalak region podlaski tel. 509 246 409 e-mail: zbigniew@sanprobi.pl
Żaneta Bogatko region zachodniopomorski i lubuski tel. 533 012 862 e-mail: zaneta.bogatko@sanprobi.pl
Iwona Lizończyk region śląski i opolski tel. 509 648 808 email: iwona.lizonczyk@sanprobi.pl
Magdalena Piątek region łódzki tel. 531 814 436 e-mail: magdalena.paitek@sanprobi.pl
Jacek Grzegorzewski region dolnośląski tel. 502 573 222 e-mail: jacek.grzegorzewski@sanprobi.pl

 

Lokalizacja